Ubytování pro veřejnost

 • Domov mládeže pedagogické školy

  27.03.2014 - 00:00

  O nás

  Ubytování poskytujeme v době školních prázdnin a o víkendech.

  Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola ve svém domově mládeže nabízí služby nejen organizacím, které pořádají školení pro studenty a učitele, ale má i zázemí pro pořádání různorodých kulturních, sportovních, společenských, firemních i soukromých akcí.
  Moderní architektura dostavěné části, která byla uvedena do provozu v květnu 2003, láká k prohlídce i náhodné návštěvníky Litomyšle. K dispozici je vybavení pro širokou paletu činností. Příjemné prostředí prosycené zelení a blízkostí přírody umocňuje dojmy z pobytu. V rohu zahrady je možné trávit večerní volné chvíle u ohniště. Domov mládeže nabízí své služby převážně v době školních prázdnin.
   
     
   
 • Nabídka služeb

  29.03.2007 - 00:00
  stravování Kuchyň je v provozu, přihlásí-li se ke stravování minimálně 40 osob, maximální kapacita kuchyně je 500 jednotlivých jídel denně, kapacita jídelny – 120 míst + letní terasa.
  ubytování V nové ubytovací části je k dispozici 60 dvoulůžkových pokojů s příslušenstvím, dva pokoje jsou bezbariérové – dostupné výtahem, v původní budově 4 dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a 32 třílůžkových pokojů; vždy dva třílůžkové pokoje mají společnou chodbičku, WC a koupelnu.
  studovny 4 místnosti vybavené pianinem, televizí a počítačem s připojením k internetu.
  fitness Posilovací stroje, zrcadlová stěna, volná plocha s parketovou podlahou.
  víceúčelový kurt Polytanový povrch, vybavení pro tenis, odbíjenou a košíkovou.
  čajové kuchyňky 6 místností vybavených lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, žehlícím prknem a žehličkou.
  „hudebna“ Místnost se zvukovou izolací vybavená výkonnou aparaturou, digitálním pianem KORG SP - 500, stojany na noty, tabulemi s notovou osnovou, kytarami (FX F2, ALVARO 60, GSR 200), akordeonem (Palatin), flétnami a dalšími hudebními nástroji.
  internet bezdrátové připojení
  multimedia dataprojektor, ozvučení
 • Domov mládeže - fotogalerie

  28.03.2007 - 00:00